spot_img
22 C
Skopje
петок, мај 7, 2021
spot_img

НОВ СКАНДАЛ ГО ТРЕСЕ ХОЛИВУД!

Кејт Харалсон, 20-годишна лична асистентка, одлучи во интервју за сајтот „PageSix“ да ја разоткрие холивудските sвезди кои, како што тврди, на апликацијата за запознавање „Raya“, т.н. „Tinder за познати личности“ ги користат помладите жени. Таа се допишувала со актерот Метју Пери (51) во мај минатата година, а сега откри какви пораки и испратил.

Атрактивната русокоса објави видео на ТикТок и напиша: „Кога ќе се поврзете со Пери од зафрканција, а тој ќе ви се јави преку Facebook и ќе ви постави 20 прашања …“.

Херојот на хит ТВ серијата „Пријатели“, девојката, која во тоа време имала 19 години, наводно, меѓу другото, ја прашал „дали е стар колку нејзиниот татко“.

  • Многумина ме критикуваа и велеа дека сум злонамерна затоа што ги објавив деталите од нашиот разговор. Се чувствував лошо поради тоа, но истовремено мислам дека луѓето мора да бидат свесни за фактот дека многу мажи во Холивуд флертуваат со млади девојки како мене – рекла Кејт.

Харалсон тврди дека таа комуницирала со славниот актер минатата година, токму во времето кога тој кратко раскинал со неговата сегашна свршеница Моли Хурвиц (29), со која се гледа од 2018 година.

Харалсон сметала дека комуникацијата со актерот од „Пријатели“ може да биде смешна и забавна.

  • Всушност, никогаш не сум ни ги гледал „Пријатели“! Во еден момент, Пери ме праша дали е стар колку татко ми, на што му одговорив дека е постар само една година … Само се смееше на тоа. Понекогаш се чувствував непријатно за време на нашите повици, иако разликата во возраста очигледно не му пречеше. За мене беше чудно да разговарам со некој што може да ми биде татко по возраст, особено кога тој самиот знаеше колку сум млада – рече Харалсон.

Во меѓувреме, вели таа, решила да ја избрише снимката затоа што смета дека Пери е „добро момче“.

  • Никогаш не се сретнавме лично, иако тој сакаше. „Можеби еден ден ќе направиш тест за COVID и ќе дојдеш, ми рече – откри 20-годишникот, како што објави „Daily Mail“.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести