30 C
Skopje
недела, мај 2, 2021
spot_img

МАСОВНА ТЕПАЧКА ВО ГОСТИВАР

Доцна синоќа некаде околу во 21: 15 часот било пријавено дека во Гостивар на ул.“Мајор Чеде Филиповски“ дошло до нарушување на јавниот ред и мир со меѓусебна физичка пресметка помеѓу шест лица од кои пет малолетници, сите од Гостивар и Гостиварско каде бил употребен и тврд предмет.

Се работи на расчистување на случајот.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести