22 C
Skopje
сабота, мај 1, 2021
spot_img

СРПСКАТА ВОДИТЕЛКА ЈА ШОКИРАШЕ ЈАВНОСТА: Не фарбам јајца, БИЗНИСОТ Е МОЈОТ ЖИВОТ…

Водителката Јована Јеремиќ, позната по своите необични, а понекогаш и пред сè шокантни изјави, овој пат ги изненади сите кога спомна што мисли за домашните обврски, но и празнички особено сега кога сите се фалат на социјалните мрежи дека вапцале велигденски јајца.

Како што вели, таа не прави апсолутно ништо!

Јована објави фотографија на Инстаграм во која јасно стави до знаење дека не е домаќинка.

– Не готвам. Не чистам. Не перам. Не пеглам. Не фарбам јајца. Бизнисот е мојот живот. Јас сум неверојатна во тоа – вели водителката.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести