22 C
Skopje
сабота, мај 1, 2021
spot_img

ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: Шакира со драстична промена (фото)

Колумбиската пејачка Шакира (41) е позната по својата бујна руса коса или барем беше позната. Повеќе не изгледа така, таа го смени изгледот, а косата ја обои во црвено.

Имено, ова не и е прв пат да направи ваква промена зашто прв пат имаше црвена коса и пред 20 години кога ја објави песната “Ojos Asi”.

– Спремна да излезам од дома и да почнам со нови снимања и да запознаам интересни луѓе и да ви претставам нови соаботки. А сето благодарение на мерките за зашита и вакцината, напиша Шакира во описот на фотката под која ја претстави новата фризура.На фановите им се допаѓа, а вам?!

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести