21 C
Skopje
вторник, април 27, 2021
spot_img

KИМ КАРДАШИЈАН СИ НАЈДЕ НОВ ДЕЧКО ?!

Ким Кардашијан (40) наводно започнала врска со коментаторот и репортер на CNN, 52-годишниот Ван Џонсон.

Гласините наводно ги започнал Синди Адамс, колумнист за „New York Post“. „Тој е многу лево ориентиран, можеби влијаеше на нејзините политички ставови, рече таа, а тимот на Ким тврди дека гласините се невистинити.

Ким и Ван соработуваа во 2018 година во случајот на ослободување на Алис Џонсон од доживотен затвор и оттогаш многу работи се променија, пишува британскиот портал. Една година подоцна, Ван се разведе од сопругата Џејн Картер, со која беше во брак 14 години, а Ким поднесе барање за развод од Кание Вест во февруари оваа година.

Мислењата на нејзините обожаватели се веќе поделени. „Луѓето ќе помислат дека Кание и служел само за да влезе во светот на модата и дека Ван ќе го искористи за напредок во адвокатската професија, напиша еден обожавател.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести