12 C
Skopje
вторник, април 27, 2021
spot_img

КОНТРОВЕРЗНАТА БУГАРСКА СТАРЛЕТА ПОВТОРНО ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Контроверзната бугарска старлета Десислава Деси  Димитрова одново шокира. Бугарскиот модел познат под прекарот Деси – „Фотосесијата“, позната по своите скандалозни објави на провокативни фотографии на социјалните мрежи,  објави уште една серија „сочни“ фотки.

Имено, познато е дека Деси е голема обожавателка на тетоважите. Таа има неколку тетоважи на грбот, телото и рацете.

Од нејзината последна фотосесија стана јасно дека Деси има и малку повеќе скриени тетоважи – по должината на двете бутини кои завршуваат на нејзиниот задник.

Поголема е веројатноста тие да се нови, зашто на постарите фотографии на Димитрова, на кои таа позира гола на егзотични дестинаци, нив ги нема.

Старлетата постојано зборува за нејзината тетовирана уметност по телото.

Зашто како што вели, секоја тетоважа е посветена на некој настан и ја поврзува со одреден момент.

Фото: Инстаграм принтскрин/desi_dimitrov

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести