7 C
Skopje
недела, април 25, 2021
spot_img

(ФОТО 18+) ВИСТИНСКА СЕ*С БОМБА! КОГА АНА КОРАЌ ОБЈАВУВА СЛИКА – ГОРИ ИНСТАГРАМ!

Поранешната учесничка во „Задруга“, ријалити ѕвезда и позната старлета Ана Кораќ моментално е на зимување, каде ужива во природните убавини на Копаоник со нејзиниот избраник Давид Драгојевиќ. Ана оттаму редовно објавува фотографии, впрочем како и од секаде каде што ќе замине, а не ретко од нив повеќето се жешки, провокатавни и разголени, за 18+…

Така и овој пат, Ана ги запали социјалните мрежи објавувајќи серија секси слики по долна облека од црна проѕирна тантела. Старлетата најпрвин позира седната на креветот во хотелската соба, истакнувајќи ги сите свои атрибути.

Потоа и застаната покрај постелата, на фотографијата на која одново доминираат бујните силиконски гради на убавицата, покриени само со трака црна тантела. На фотографијата е повеќе од очигледно дека таа го поправала својот струк со помош на  програмите за обработка на фотографии или таканаречениот фотошоп, што  предизвика бројни коментари на социјалните мрежи.

Патем, познато е дека фотошопирањето на фотографии на Ана предизвикува контрадикторни реакции кај публиката, но таа очигледно не се грижи многу за тоа. Така беше и претходно, кога пред Нова Година се фотографираше во црвена долна облека како секси бабамразица…

Но и малку пред тоа, кога Ана Кораќ покажа дека кога се вљубени на сите пеперутките „им летаат во стомак“, а нејзе „и слетаа на бујните гради“… како на авионска писта…

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести