21 C
Skopje
недела, април 25, 2021
spot_img

Британскиот музичар Сер Том Џонс призна дека користи Виагра

Британскиот музичар Сер Том Џонс призна дека користи Виагра. Ова го откри на подкаст и не криеше дека понекогаш е добро да имате малку помош.

  • Нема срам за тоа кога имаш 80 години, гордо рече Том во подкастот.

Пејачот беше во долгогодишен брак со неговата сопруга Линда, од 1957 до 2016 година кога таа почина.

По нејзината смрт, тој често се гледаше во друштво на нови девојки, и отсекогаш бил мета на разни обожаватели.

За време на настапите, девојките му фрлаа гаќички, а во една прилика, некој му го фрли клучот од хотелската соба.

На подкастот, тој се пофали дека сè уште има глас како во триесеттите години.

  • Голема работа е, јас сум осумдесет години и звучам како да сум уште во триесеттите години. Во тие години, веќе ја изгубив контролата, но јас се обидувам и туркам, заклучи пејачот.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести