12 C
Skopje
сабота, април 24, 2021
spot_img

КАКО ЛИ ЌЕ РЕАГИРА БОГДАН!? СРПСКИ ТЕНИСЕР И НАПИША ПОРАКА СО СРЦЕ НА ЦЕЦА – Таа веднаш му одговори.. (фото)

Не се очекувала ваква реакција, па му испратила извинување.

Фолк ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ се вакцинирала против корона вирус и ги повикала сите граѓани кои тоа не го направиле, да го направат истото.

Цеца се одлучила за кинеска вакцина.

Пејачката потоа објавила слика од вакцинација на Инстаграм, на која реагирал тенисерот Филип Крајиновиќ.

“Одиме“, напишал тој.
“Кога ти?“, го прашала Цеца, а Филип и порачал:
“Ти доцниш! Јас утре ќе се ревакцинирам“
Цеца потоа се извинила за прозивката…

“Ааа, секоја чест! Се извинувам поради јавна прозивка“, напишала Ражнатовиќ и ставила емотикон кој се удара по глава.

“Се ти е дозволено“, одговорил тенисерот и на пејачката и упатил емотикон во облик на срце.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести