10 C
Skopje
сабота, април 24, 2021
spot_img

ЗА ПРВ ПАТ ПО ИНТЕРВЈУТО КАЈ ОПРА: Папараците ја уловија Меган на улица (фото)

Еден ден откако Хари се врати во САД, Меган Маркл беше забележана на прошетка со нејзиното синче Арчи, а од фотографиите може да се забележи и нејзиното трудничко стомаче.

Впрочем, ова е прв пат да ја видиме Меган во јавност по враќањето на принцот Хари во САД.

39-годишната актерка беше во лежерно издание, со фармерки маица и мантил, а во рацете го држи 1-годишното синче Арчи.

Наводно, Меган била фотографирана еден ден по враќањето на Хари во САД, после погребот на неговиот дедо – принцот Филип. А нејзиниот сопруг, принцот Хари не останал во Велика Британија да го прослави 95-иот роденден на кралицата.

Според изворите, Меган не присуствуваше на погребот поради бременоста и препораката од лекар.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести