13 C
Skopje
петок, април 23, 2021
spot_img

Приведен нарко дилер од Куманово

На 22.04.2021 во 18.15 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода О.С.(40) од Куманово бидејќи при преглед кај него била пронајдена марихуана, прашкаста материја и таблети. По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести