10 C
Skopje
четврток, април 22, 2021
spot_img

МИЛИЦА ТОДОРОВИЌ ВО ТОП ФОРМА: Го покажа телото, сега е вистинска БОМБА! (фото)

Пејачката Милица Тодоровиќ (30) подолго време мака мачеше со вишокот на килограмите, а овој пат се реши драстично да го промени својот изглед.

Пејачката не сака и ова лето да го помине како „буцка“ па се одлучи да направи голема промена во својот живот.

Според извор близок до пејачката таа намалила да јаде храна, но ги зголемила оброците во текот на денот.

-Како и многумина нејзини колеги Милица се опушти за време на карантинот, нигде не се движеше и уживаше во својот дом. Сега дојде време гледањето филмови и јадењето да го замени со слабеење, вели изворот.

Инаку и самата пејачката во една прилика откри дека многу сака да јаде, но дека е дојдено време и да се занимава со својот изглед за ова лето.

Читај Следно

10,350FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести