16 C
Skopje
четврток, април 22, 2021
spot_img

МАРЈАНА СТАНОЈКОВСКА ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ СО ЧИПКА И ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ (фото)

Маријана Станојковска сме навинкати да ја гледаме во секси и сензуални изданија, но се чни дека овојпат отиде чекор подалеку.

Имено Лото – Маријана позираше со длабоко деколте, чипкана црна маска на очите и кожни ракавици  и порача:

„Жени! Тие се комплетна мистерија“ напиша Маријана, по што следеа ијаднци лајкови и еден куп коментари.

Читај Следно

10,350FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести