6 C
Skopje
недела, април 18, 2021
spot_img

ПАПАРАЦИТЕ “ЅИРНАА” ПОД ФУСТАНЧЕТО НА РАДА МАНОЈЛОВИЌ – ГОРАТ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Пејачката Рада Манојловиќ ги изненади фановите откако како гостинка во една емисија имаше што да покаже.

Имено пејачката облече прекратко фустанче кое ги излуди фановите, а откако неколку пати клекна таа буквално ги „запали“ камерите.

Фановите по оваа глетка не издржа и веднаш ја пофалија пејачката само со пофални зборови, погледнете.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести