6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

ШОКАНТНО! СРПСКА ПРОСТИТУТКА ОТКРИВА: 900 ЕВРА ЗА СААТ СЕ*С, во цената е вклучен и данокот (видео)

Трансродовата српска пејачка Електтра Елит, која некогаш била машко, во својот јавен настап на српските телевизии и портали открива дека примарна дејност и е –  проституција, а потоа пеењето и глумата.

– Јас работам во Швајцарија, таму и проститутките плаќаат данок, бидејќи не се знаае колку точно тие заработуваат, затоа застапувам поддршка проституцијата да се легализира и во нашата држава, Србија.

Сега во Швајцарија не е можна проституција таму поради короната, но таму државата во оваа ситуација ни плаќа 80 отсто од мојата пријавена плата. Овозможено ни е и кредитирање на проститутките за 10 до 15.000 евра. Има милион опции. Тие на нас гледаат како на било кој друг бизнис. Тоа овде изгледа неморално, но сите завршуваат кај проститутките, а кај нас е проблемот со предрасудите – изјавиа Електтра и додаде:

– Кај мене во Швајцарија, доаѓаат спортисти, политичари, обични луѓе … Неколку познати фудбалски имиња беа кај мене, но не сакам да зборувам за деталите. Постои дискреција, поради таа причина имам толку многу клиенти.

Во моментов на Балканот имаме многу проституција, сите четири видови на проституција. Женската е најефтина. Кај мене за еден час се плаќа 400 до 1.000 швајцарски франци, или околу 900 евра. Ако завршил за 5 минути, тоа е негов избор, часот се плаќа – вели Електтра во утринската програма на белградската Прва ТВ.

Овој настап предизвика бурни реакции на социјалните мрежи, а многу корисници беа шокирани од нејзините изјави.

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести