7 C
Skopje
петок, април 16, 2021
spot_img

КАКО ЛИ ЌЕ РЕАГИРА РОНАЛДО!? ЏОРЏИНА ПРИФАТИ ПОНУДА ОД НЕТФЛИКС (фото)

По низата модни кампањи, можноста да се биде заштитно лице на најпознатите брендови на денешницата, свршеницата на Кристијано Роналдо и мајка на неговата најмлада ќерка Алана Мартина, Џорџина Родригез доби договор со моментално веројатно најпознатата стриминг услуга.

Со фотографија, на која има насмевка од уво до уво, но и кратко видео во кое Нетфликс ја пречека во „нивното семејство“, Џорџина Родригез не можеше да напише ништо повеќе од ова: „Јас сум многу возбудена и среќна за ова нов проект. Ви благодарам на семејството! ‘

Ако можеби некому не му е јасно за што точно станува збор, доволно е да се каже дека Нетфликс објави нови шпански серии, вклучително и доку-реално шоу чија главна sвезда е вереницата на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез. Идејата е камерите да го следат инфлуенсерот и sвездата на Инстаграм со денови и да го покажат тоа преку својот стриминг сервис.

Фудбалерот Кристијано Роналдо се пофали со добрата вест за успехот на неговата привлечна свршеница на својата Инстаграм Стори.

Дефинитивно е голем успех на атрактивната Аргентинка, која благодарение на својот изглед, но најмногу на врската со еден од најдобрите и најпопуларните фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо, има освоено бројни профитабилни договори со најпознатите модни куќи и брендови.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести