4 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

“ОЧАЈНАТА ДОМАЌИНКА” СЕУШТЕ ВО ТОП ФОРМА – ЕВА ЛОНГОРИЈА ВО БИКИНИ ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Актерката и продуцентка Ева Лонгорија Бастон го доведе своето тело до совршенство, а на социјалните мрежи често покажува завидна линија.

ева лонгорија во топ форма

На нејзиниот профил на Инстаграм каде ја следат повеќе од 8 милиони обожаватели, згодната бринета од мексикански корени уште еднаш предизвика збунетост покажувајќи како изгледа во костим за капење.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести