14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

КОНЕЧНО ЌЕ СЕ СМИРИ! КЕВИН ОД “САМ ДОМА” ЌЕ СТАНЕ ТАТКО

Ѕвездата на филмот „Сам дома“

  • Пресреќни сме, кратко му рекоа двајцата на „Esquire“.

Бренда и Меколи се запознаа пред неколку години кога работеа на филмот „Changeland“ и брзо влегоа во романсата, а кратко потоа започнаа да живеат заедно.
Тој еднаш зборуваше за плановите за потомство, постојано се шегуваше.

Меколи Калкин и неговата избрана, актерката Бренда Сонг, на 5 април го добија своето прво дете.

Тие добија син кого го нарекоа Дакота според сестрата на актерот, која почина во 2008 година.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести