9 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

СУПЕР ТРИК ЗА ЖЕНИ! Еве како градите да изгледаат поголеми за само неколку секунди (видео)

За да направите деколтето да изгледа поимпресивно, користете трик што стана вирален на TikTok.

На видеото, корисникот на TikTok, Одри Викторија, покажа едноставен трик со кој градите ќе изгледаат поголеми во деколтето, без да мора да имате „магичен“ градник или да одите на естетска постапка.

Сè што ви треба е стандарден безжичен градник, кој го извртувате на средина за полн круг, како што е прикажано на видеото.

Ова ќе го затегне градникот и ќе ги доближи корпите, што малку ќе ги подигне градите и ќе изгледаат поцелосно.

Со својот трик, Одри доби сличен ефект што се постигнува со push-up брусхалтер, само во овој случај можете да го вратите брусхалтерот „на старо“ кога сакате.

Таа исто така предупреди дека овој трик нема да работи на градниците кои имаат поцврста или подебела жица помеѓу корпите.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести