14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

СМЕЕ ЛИ ВАКА!? ДАРА БУБАМАРА ПРОВОЦИРА ОД ДУБАИ (фото)

Популарната српска пејачка Дара Бубамара не престанува да провоцира.

Таа овој пат повторно замина на одмор во Дубаи иако веќе беше таму неодамна со своето момче.

Од таму таа со фановите сподели фотографија во минијатурни бикини од кое буквално силиконите ќе и испаднеа.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести