14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ПОПУЛАРНАТА ПЕЈАЧКА ГО ЗГРОЗИ СВЕТОТ: Не стигнала до тоалетот, па откри каде извршила голема нужда..

Пејачката Кели Кларксон, како водителка на „The Kelly Clarkson Show“, неодамна ја отвори душата во разговор со познатиот кантавтор Клинт Блек и ги раскажа деталите за несреќата од еден настап. Зборувајќи за тоа како изведувачите сè уште треба да одат во тоалет среде концерт, Кели призна дека еднаш било „ептен итно“ поради труење со храна.

  • Само еднаш ми се случи. Го уништив стомакот со малку храна. Не сум сигурна дека треба да зборувам за ова, но еве, немам филтер – започна Кели.

Потоа, на изненадување на нејзиниот соговорник, таа влезе во детали.

  • Морав да трчам зад сцената за да се пресоблечам и со мене зедов само една корпа за ѓубре во брзањето. Немав каде да одам! Се подразбира дека кофата беше… Целосно уништена. Можеби ќе треба да го „дотерам“ овој дел од разговорот при уредување, но само би сакал да кажам дека – да, сè се случува.

Клинт, како и многумина, немо го следеше нејзиниот говор, а потоа сепак направи сега од ситуацијата.

  • Чекај, се обидувам да го замислам сето тоа, рече тој, па дури и ја насмеа Кели до солзи.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести