14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ЛОТО ДЕВОЈКАТА МАРЈАНА СТАНОЈКОВСКА ПОВТОРНО ГИ ИЗЛУДЕ МАЖИТЕ НА ИНСТАГРАМ (фото)

Лото девојката и ТВ водителка Марјана Станојкоска често објавува фотографии на Инстаграм, а многу од нив се направени за потреби на некој производ кој Маријана го рекламира.

Но како и да е таа секогаш се труди на оригинален начин да го привлече вниманието на купувачите и на своите фанови, па така и овојпат.

Имено Маријана објави фотографијана која таа е во полу лежечка состојба, огледало во студио, а ногата ја крена високо и покажа колку е еластична.

Следеа еден куп коментари и повеќе од 1300 лајкови за само еден час.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести