24.8 C
Skopje
недела, април 7, 2024

ДАРА БУБАМАРА БЕЗ ФОТОШОП! ФАНОВИТЕ ЗБУНЕТИ (фото)

Дара Бубамара моментално ужива во љубовта со своето младо момче Тони и редовно објавува фотошопирани фотографии на социјалните мрежи, целосно нашминкана, уредена.

Но, сега а сега објави фотографија на својот Инстаграм профил без да користи никакви апликации за убавина.

На „обработените“ фотографии, Дара изгледа како вистинска бомба, но со овие  фотографии од кафуле ги шокираше сите.

Пееше во опуштена атмосфера и покажа како навистина изгледа без Фотошоп и со многу малку шминка.

Многумина беа шокирани од разликата помеѓу фотографијата

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести