14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ХИТ ПОРАКА ОД СРБИЈА ГО НАСМЕА РЕГИОНОТ: “Ве молиме, не лижете…” (фото)

Пандемијата трае веќе повеќе од една година и веќе и врапчињата знаат како се пренесува короната, но очигледно на некои луѓе им е тешко да усвојат одредени хигиенски навики, па треба да им се „црта“.

Доказ е и фотографијата со порака што стои на една менувачница во Белград.„Ве молиме да не ги лижете прстите кога ги броите парите…“, пишува на објавата.

https://twitter.com/RMartinovic/status/1379001223731363840

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести