8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

МАКЕДОНСКАТА МИА КАЛИФА ПОВТОРНО ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ – СИТЕ СО РАЗЛИЧЕН КОМЕНТАР (видео)

Социјалната мрежа Тик Ток е многу популарна кај младите кои секојдневно се повеќе ја користат и таму може да се најдат видеа со секаква содржина.

Секако, има и едукативни видеа, но често најмногу видеа се со забавна содржина или барем таква треба да бидат, иако сите баш и не се согласуваат со тоа. Но ова видео што ќе го погледнете ниту е забавно ниту пак едукативно.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести