5 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ДРАМА! ЅВЕЗДАТА ОД “ТИТАНИК” ГИ РАЗОТКРИ СИТЕ ХОМОСЕКСУАЛЦИ ВО ХОЛИВУД – ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ

Актерката Кејт Винслет неодамна изјави дека познава најмалку четири лица од холивудскиот актерски свет кои се хомосексуалци, пишува „Unilad“.

Како што пишуваат споменатите медиуми, неодамна актер или актерка му признала на својот агент дека е бисексуалец, а одговорот на агентот го изненади Винслет.

  • Разбирам дека си бисексуалец, но не би го објавил тоа јавно – рече агентот.
  • Можам да мислам на најмалку четири актери кои ја кријат својата сексуалност. Болно е затоа што се плашат дека луѓето ќе дознаат – рече Кејт и ја нарече филмската индустрија осудувачка, дискриминирачка и хомофобична – пишува Унилад.

„Emonit“ е нов филм во кој глуми Винслет, а нејзиниот лик има тајна врска со друга жена која ја игра Саорајз Ронан.

  • За мене е неверојатно колку луѓе се фокусираат на љубовните сцени во филмот затоа што во нив има две жени, рече Кејт.
  • Искрено можам да ви кажам, никогаш не сум била испрашуван толку многу за сцени од хетеросексуална природа, кои ги снимав во голем број – заклучила актерката, пишува споменатиот медиум.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести