9 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ВИСТИНСКА СЕ*С БОМБА! БУГАРСКАТА ПЕЈАЧКА СЕ СОБЛЕЧЕ И УШТЕ ЕДНАШ ПОКАЖА ЗОШТО МАЖИТЕ ЈА ОБОЖАВААТ (фото)

Џулијана Гани повторно ги полуде своите следбеници. Овој пат жешката русокоса го покажа најдоброто од себе.

Мис Силикон 2013 сподели провокативни кадри на кои најпрвин лежи полугола креветот во својата спална соба. Јулка на себе има само ултра секси долна облека која ја открива егзотичната тетоважа на горниот дел од бутот.

„А вие дали сакате да бидете мрзеливи? Еј, како што јас велам – време е да не правам ништо“ – гласеа зборовите на Џулијана на провокативните фотографии.

Како одговор на скокотливата покана на 30-годишната Гани, некои фанови изразија мислење дека да се биде без работа не е добра идеја. Сепак, другите се воодушевени од лудата глетка што им ја дал приреди нивната дарежлива миленичка на  социјалните мрежи. „Оган“, „Уникатна“, „Прекрасна убаваиџа“, беа нивните коментари.

Претходно, силиконската старлета на сите им посака „Добро утро и убава седмица“ со скокотлива фотографија на која соема гола, свртена со грб клечи на колена во отвореното џакузи, додека го покажува разголеното газе и палетата од тетовитрани симболи по должината на целиот грб. 

Оваа фотографија настанала при нејзиното неодамнешно бегство од стварноста во Доминикана од пандемијата на коронавирусот, која трае повеќе од една година. 

Извор: HotNews.bg

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести