5 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

СУЗАНА ГАВАЗОВА СО ПРОВОКАТИВЕН ТАНЦ ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (видео)

Една од најатрактивните и најубавите фолк пејачки во Македонија освен што знае да пее уште еднаш покажа дека има талент и за танцување.

Сузана Гавазона на Инстаграм објави видео на кое танцува облечена во тесни хеланки кои се „исечени“ по целите нози се до препозните и колковите, па тешко е да не се запрашате дали таа воопшто носи и долна облека.

ИНСТАГРАМ ВИДЕО

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести