10 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

Драма: Урнебесна реакција на Мараја Кери по примање вакцина (видео)

Популарната американска sвезда реши да се вакцинира против ,,чумата што го запре светот”, а нејзината реакција беше урнебесна. Таа на својот профил на Твитер објави видео, кое насмеа илјадници луѓе.

Кога дојде време медицинскиот персонал да ја вакцинира, таа вресна.

– Несакан ефект на вакцина: G6 ″ – се пошегува таа и додаде:

– Се надевам на најдоброто, ве охрабрувам и вие да го сторите тоа – рече Мараја. Таа исто така забележа дека нема крв.

– Видете, докажав! Јас сум всушност вампир “, додаде таа на крајот.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести