1.8 C
Skopje
недела, ноември 27, 2022

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША БЕЗ ЛИМИТ! ВО ЗЛАТНО БИКИНИ СЕДНА НА ХАУБА НА СКАПОЦЕН АВТОМОБИЛ И НАПРАВИ ХАОС (фото)

Јелена Карлеуша овие денови одмара во Дубаи заедно со своите ќерки, а со атрактивните фотографии предизвикува лавина на коментари на социјалните мрежи.

Таа своите следбеници постојано ги известува како ги поминува деновите во топлото Дубаи, а овој пат таа објави провокативни фотографии кои го одземаат здивот.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img