11 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

СЕУШТЕ Е СЕ*С БОМБА! Пејачката која ги полуде мажите пред повеќе децении, сеуште изнудува воздишки (видео)

Пред повеќе децении ја „почести“ машката пблика со жешкиот спот за темата„Boys” или „Summertime love”, а денес италијанската пејачка изгледа, слободно може да се каже, уште подобро.

Сабрина Салерно има 52 години, а заради својот изглед се уште е во фокусот на публиката.

Оваа секс бомба на Инстаграм ја следат преку 600 000 фанови, а причина за тоа се нејзините атрибути и витката линија.Пејачката и понатаму е активна во светот на музиката. Ако не се сеќавате на спотот, кој повеќе пати беше цензуриран, или сте од помладата генерација – еве мало потстетување. И да, ова не е оригиналната верзија зашто таа е со ограничувања и не е за помлади од 18 години.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести