14 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

МАРЈАНА СТАНОЈКОВСКА ГО КОРИСТИ СОНЦЕТО И ПРОШЕТА НИЗ ОХРИД – ГОРИ ИНСТАГРАМ (фото)

Познатата водителка Маријана Станојковска на Инстаграм објави кратко видео, најверојатно како најава за потребите на реклама која ја сними во Охрид.

Сепак никој не остана рамнодушен на совршената фигура на водителката.

Имено Маријана чекореше по пристаништето како по писта, а тесниот фустан во „сирена стил“ го исцртуваше нејзиното тело.

Таа навистина изгледа како сирена, погледнете:

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести