6 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: КАРЛЕУША ПРОВОЦИРА ОД ДУБАИ (фото)

Каубојскиот шешир со кој во месец декември привлече големо внимание, пејачката Јелена Карлеуша го однесе со себе на одмор во Дубаи, притоа покажувајќи дека може да оди совршено со костим за капење.

Имено, пејачката се одмара во Дубаи, па решила своите обожаватели ги почасти со низа на провокативни фотографии, а особено внимание привлекува фотографијата направена на терасата од хотелот.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести