6 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ОВА Е ВЕЌЕ ПРЕТЕРАНО! АНА КОРАЌ ГОЛА ВО КАДА ОСАМНА НА ИНСТАГРАМ (фото 18+)

Ријалити ѕвездата Ана Кораќ неодамна раскина со своето момче, а откако е слободна не престанува да фровоцира преку социјалните мрежи.

Овој пат таа изгледа се одлучила да им го помати умот на припадниците на посилниот пол.

Имено, таа на социјалната мрежа објави провокативна фотографија, со која без здив ги остави нејзините обожаватели.

Атрактивната старлета предизвика лавина на коментари, а се гледа дека по многубројни се оние на припадниците на послиниот пол.

„Вау, кога би дошла таква во мојата када“, „Колку си презгодна“, „Блазе си му на тој што те има“, „Сакаш да се запознаеме“, гласат само дел од коментарите оставени под нејзината жешка потографија.

.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести