7 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

МАКЕДОНСКИОТ ЈУТЈУБЕР ВЛЕГУВА ВО ЗАДРУГА !?

Најпопуларниот македонски јутјубер Стефан Лазаров вчера ги заинтригира фановите со најава дека можеби ќе влезе во Задруга, па денес во ново видео на својот канал ја откри позадината околу најавата.

Јутјуберот е познат по своите пранкови, а токму неговата девојка е најчеста “жртва” во неговите видеа.

Видеото руши рекорди на гледаност, а целата драма која се случуваше пред камерите ви останува да ја погледнете и да се насмеете до солзи.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести