10 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ДРАМА: Пајак се обиде да и го одземе возилото, тогаш таа направи хаос (видео)

Еден таков пример беше снимен во Тексас, а главниот актер беше жена на која пајак службата се обиде да и го одземе автомобилот поради неправилно паркирање.

И наместо да се расправа со работниците или да се обиде да ги убеди да не го сторат тоа, жената влезе во автомобилот и „нагази“.

Прво, таа ги „турираше“ задните тркала неколку секунди, а потоа излезе од автомобилот за да види дали ќе може да излезе.

Иако возачот на пајакот и рече дека нема шанси да излезе од таму, таа повторно влезе во автомобилот, додаде посилен гас и – побегна!

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести