10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

БУГАРИЈА ОБЈАВИ СНИМКИ КАКО СЕ ОТКРИЕНИ РУСКИТЕ ШПИОНИ (видео)

Бугарското Обвинителство, пушти видео во јавноста, околу скандалот со мрежа на руски шпиони во Бугарија, кои беа уапсени.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести