14 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ КАКО ЖЕНА-МАЧКА ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ! (фото)

Популарната пејачка Александра Пријовиќ во црна комбинација ги остави сите без текст, а многумина ги забележаа скапите чизми што Александра ги носеше по тој повод.

Александра беше фотографирана во огледало во црни панталони и ролка во иста боја, на раката имаше скап часовник, кој често го носи, но овој пат внимание привлече друго парче.

Станува збор за црни чизми од најновата колекција на познатата марка, а нивната цена е околу 1.150 евра. Пејачката исто така ги спои чевлите со комбинација, а поради црната тесна гардероба многумина ги потсети на „жена-мачка“.

„Александра, ти си убава и згодна“, „Во оваа црна комбинација си вистинска жена-мачка“, „Александра, изгледаш како вистинска дама“, „Закопчано до грло, а сепак толку провокативно“, „Чизми“ се полн погодок! “, некои се од коментарите.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести