5 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ХОРОР! Ирина Шајк мета на криминалци: “Ми стави пиштол на челото..”

Ирина Шајк (35) обично не споделува премногу детали за нејзината приватност, во една прилика реши да се соблече гола и целосно да ја отвори душата.

Таа сподели и еден од шокантните настани за време на бурните 90-ти, кои ја обележаа на одреден начин.

  •  Кога имав шест години, бевме ограбени. Ја отворив вратата и налетав на три маскирани лица, од кои едниот ми држеше пиштол до главата. Излезе дека ги испратил најдобриот пријател на татко ми. Можеби затоа немам многу пријатели, тешко ми е да им верувам на луѓето. Не сум зборувала претходно на оваа тема – признава Ирина.

Таа додаде дека за неа е многу важно нејзината ќерка Леа, која ја доби со актерот Бредли Купер, да биде свесна од каде им се парите и дека ги почитува.

  •  Сакам ќерка ми да знае дека нејзината мајка има работа во нејзиниот живот, затоа што сакам да израснам силна жена. Подароците и храната не доаѓаат од било каде – истакна таа по тој повод.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести