8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Македонскиот рапер Раус побегна од емисија на првото издание на “Лазаров Шоу” (видео)

Медиа.мк во соработка со Лазаров започнува заеднички студиски проект во кој ќе чуете се што досега не сте чуле, ќе видите се што досега не сте виделе, затоа подгответе се секоја недела во 20:00 часот на каналот на Стефан Лазаров.

Ви ветуваме многу ексклузивни гости, разговори за “забранети теми” и подигнување на стандардите на шоу бизнисот.

Во недела во 20:00 честа да ја отвори првата сезона на ” Лазаров Шоу” му припадна на Раус младиот трапер кој во моментов важи за еден од најпопуларните артисти и ужива голема поддршка од македонската но и публиката во регионот.

Ексклузивно, само на медиа.мк ви ја пренесуваме најавата со кратки инсерти

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести