5 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

МАКЕДОНСКА УБАВИНА! КРИСТИНА ПОЗИРАШЕ САМО ПО ГРАДНИК И ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Македонската убавица, модел и мисица Кристина Димитриевска од ден на ден се чини дека станува се поубава и поатрактивна.

Таа е активна на социјалните мрежи и секојдневно споделува фотографии и кратки видеа, а последна од низите фотки кои ги објави, Кристина позира во градник

Чипканиот црн градник ги собра сите погледи и покрај силната шминка на Кристина, посебно карминот.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести