14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ХРВАТИЦАТА СЕ СОБЛЕЧЕ И ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото 18+)

Нивес Целзиус објавила нова фотографија на социјалните мрежи и ги шокирала фановите. На фотката позира облечена само во розово сако.

„Си ги натопив само нозете. Дали меѓу вас има храбри кои веќе го направија своето прво овосезонско капење?“, напишала под објавата на Инстаграм.

Освен лајкови добила и непристојни коментари, а некои баш ја искарале.

„Што се нема да направиш за лајкови“, напишал еден нејзин следбеник.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести