11 C
Skopje
петок, април 16, 2021
spot_img

СЦЕНА КАКО ОД ПО*НО ФИЛМОВИТЕ: Ана Кораќ направи хаос на Инстаграм! (фото)

Откако на почетокот на годината ја раскина двегодишната врска со Давид Драгојевиќ,  Ана Кораќ редовно покажува во каков луксуз постојано ужива. А, кој тоа го плаќа? Е тоа, старлетата не го открива. Расната силиконска убавица секојдневно ги информира своите обожаватели за нејзините рутински настани, а оноа, со што особено знае да израдува своите следбениции, се нејзините чести провокативни фотосесии со разголени фотографии.

Во последната, на задоволство на сите вистински мажи, Ана сподели фотографии кои се првокласни, но наликуваат на трејлер кој најавува филм за возрасни.

Старлетата гола во ултрасекси долна облека, во различни еротски пози, во када со млеко и ливчиња од црвени рози.

Градникот и гаќичките од нејзината долна облека како да ги нема, зашто така се изработени речиси ништо да не покриваат, туку само да провоцираат и предизвикуваат нескротлива возбуда и колективна желба кај машката популација од населението, кое тешко може да му одолее на искушението, додека го гледа изданието во кое Ана се прикажа.

Вистинска „порно панорама“ на расната силконска дама, во која од различни агли и позиции можете да уживате во нејзините телесни предиспозиции!

Фото: Инстаграм

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести