10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

Се огласи Рашковски за Фокус: Какво бегање, на одмор сум во Мексико со семејството

Со семејството сум на годишен одмор во Мексико, нема место за сензација, вели во изјава за Фокус поранешниот генерален секретар во Владата и советник во Владата, Драги Рашковски.

-Нема место за сензација, на годишен одмор сум во Мексико. Заминавме на 14-ти и таму ќе бидеме до 31 овој месец. Три години не сум бил на одмор, на сопругата ѝ е роденден. Следам сѐ што се случува, вели Рашковски.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести