8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ОВА ВИДЕО ГИ НАСМЕА СИТЕ: Додека наставничката држеше онлајн час се случи нешто неочекувано.. (видео)

Наставата наместо во училиштата веќе скоро цела година се одвива онлајн, односно од дома. И досега видовме разно-разни смешни видеа од целиот свет.

Едно од нив е и ова, во кое се гледа како додека една шпанска наставничка држи час маж и влетува во кадарот по гаќи.

Кутрата толку се посрами што се фати а глава, а мажов од паника се тресна во плакар. Погледнете го ова урнебесно видео:

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести