-2.2 C
Skopje
понеделник, јануари 16, 2023

КИМ КАРДАШИЈАН ГОЛА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ – 5 МИЛИОНИ ФАНОВИ ПОЛУДЕА (фото)

Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, навистина знае како да привлече внимание.

Таа редовно го изненадува целиот свет со својот стајлинг, и добар и лош, со изјава или акција.

Што и да направат таа и нејзиното семејство, брзо станува сензација, а најпопуларниот член на Кардашијанс сега реши да отиде чекор подалеку.

Имено, Ким позираше скоро целосно гола, градите затегнати со рацете, а ако на прв поглед се чини како да нема ништо на себе, но кога ќе изгледате малку подобро, може да се види дека носи бронзени најлони.

За помалку од 10 часа, таа успеа да собере над четири милиони лајкови на оваа фотографија, а коментарите на сметката за нејзиниот изглед само доаѓаа.

„Совршена“, „Добра“, „Како сон“, беа некои од коментарите.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img