2.8 C
Skopje
понеделник, јануари 16, 2023

ХАЛИ БЕРИ ОБЈАВИ ЖЕШКО ВИДЕО СО СОПРУГОТ И ГО СРУШИ ИНТЕРНЕТОТ (видео)

Холивудската актерка Хали Бери (54) често позира во голи изданија, а овој викенд однесе сè на следното ниво со видео од балконот каде танцува со своето ново момче Ван Хант.

„Со тебе станува полесно“, напиша Хејл во описот на видеото во кое танцува топлес со своето момче. Веднаш започнаа коментари на Интернет во кои обожавателите прашуваат кој го снимаше ова видео, но актерката не ја коментираше темата. Некои дури велат дека е можно нејзината ќерка Нала (12) да ги снимала нејзината мајка и нејзиното момче, или пак тоа да бил нејзиниот син Масео (7).

Видеото погледнете го ТУКА.

Да потсетиме, Хали ја потврди врската со Ван Хант ова лето кога на Instagram објави заедничка фотографија во кревет, на која се гледаат само нивните нозе, а на почетокот никој не знаеше за кого станува збор. Набргу потоа, таа откри на социјалната мрежа дека станува збор за мистериозен човек кој и го освои срцето, а двојката оттогаш објави неколку заеднички фотографии.

Пред Хант, актерката беше во кратка романса со музичкиот продуцент Алекс Да Кид во 2017 година, но врската траеше само шест месеци.

Хејл Бери неодамна изјави дека дури и за време на карантин се обидува да вежба секој ден и не сака да ја става својата форма во втор план. „Најдов начини да вежбам, работам и да им се посветувам на децата секој ден“, изјави таа за списанието „People“.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img