11 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

НАТАША БЕКВАЛАЦ БРУТАЛНО ИСКРЕНА: Несигурна личност сум и искомлексирана..

Пејачката ја отворила душата, споделувајќи со луѓето како се чуствува во својата кожа.
– Несигурна личност сум. При тоа и искомлексирана. Сите можни несигурности кои жена може да ги има, јас ги имам. Покрај тоа јас се занимавам со јавна работа. Борбата е да ги победам своите стравови – рекла Наташа и додала:
– Концерт беше мојот начин да се почуствувам повторно вредна – заклучила Беквалац.

Да потсетиме, таа открила дека поради концертот завршила во минус.
– Го завршив концертот во огромен мимус. Организаторите сакаа да направам втор концерт, но во тој момент тоа не го сакав. На крај челните луѓе ми предложија за втората вечер да добијам гратис опрема, меѓутоа емотивно тоа неможев да го издржам. Секогаш се укочувам кога ги гледам овие кадри, бидејќи знам колку се подготвувавме – рекла пејачката во емисија.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести