1.8 C
Skopje
недела, ноември 27, 2022

МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ БАРА ДЕЧКО! – ЕВЕ ШТО ОЧЕКУВА.. (фото)

Милица Павловиќ, која глуми во серијата „Пејачка“, често не им верува на мажите покрај себе, а вели дека го чека вистинскиот кој ќе се однесува кон неа како кон Божица.

„Искрено, додека работев на серијата и додека снимавме, размислував да дадам максимум. Сега кога се ближи почетокот на емитувањето, морам да признаам дека чувствувам трема“, вели таа.

„Секоја жена сонува за тоа да биде сакана како Божица, но живееме во време кога се е лесно достапно, страст, с**с, се е тоа преценето и често знаат да го поматат умот, па наместо љубов останува површна емоција“, вели пејачката.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img