9.8 C
Skopje
сабота, март 2, 2024

МАРКО Е НОВИОТ ДЕЧКО НА КИЈА (фото)

Кија Коцкар има ново момче. Пејачката е во врска со менаџер на голем број клубови и ресторани во Белград, Марко Гаѓански.

„Кија и Марко се запознале пред седум години. Тие се сретнувале често по клубовите, а неодамна почнале да се гледаат. Марко ја следел Кија и во реалити шоу и ја поддржуваше, но минатата недела зборуваше за своите чувства, на кои не останала имуна, па паднал првиот бакнеж“, вели извор близок до пејачката.

„Уште не сакаат во јавност да откријат повеќе детали за врската. Тие се договорија на крајот на месецот да заминат заедно на Златибор, па можеби таму ќе ги фатат папараците“, објаснува тој.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести